O Nás

     Firma Karel TIC – TOP provádí již víc jak patnáct let instalatérské a topenářské práce v novostavbách, panelových domech, rodinných domech, ve veřejných a komerčních budovách různých podnikatelských subjektů.Tyto práce zahrnuji kompletní renovace potrubních rozvodů vody, odpadů, plynofikace a hydraulické vyrovnání otopné soustavy. Následně pro dobrou znalost námi provedených instalačních rozvodů zajišťujeme i nepřetržitou poruchovou službu, bez žádných dalších stálých nákladů, které za tyto služby požadují mnohé jiné firmy.

     Materiální vybavení naší firmy je na nadstandardní úrovni (používáme jen nářadí od špičkových výrobců zn. REMS, RIDGID, BOSCH a dalších, včetně využívání i nadstandartních technologií). Svářecí technika na ocel, měď, plast PPR, PVC a nerez. Vozový park čítá dostatek vozidel (jak osobních, užitkových tak i nákladních) k zajištění realizace libovolně velkých zakázek montáží nebo poruchových  služeb.

Všichni naší zaměstnanci jsou vzdělání v daných odbornostech, včetně státních zkoušek a mají dlouho dobou praxi v oboru.

Na případnou spolupráci se velice těšíme.

Karel Tic majitel firmy